VDU bėgikai iškovojo Universitetų taurę

2369 1

Birželio 11 d. vyko penktasis „Citadele Kauno maratonas“, kuris vainikavo trijų dienų šventę. Pagrindinis maratono renginys vyko Kauno Senamiestyje. Apie 5 tūkst. dalyvių rinkosi 5 distancijas: maratono, pusmaratonio, 10, 5 ir 1,5 kilometro.

Ilgiausioje distancijoje pasiryžo dalyvauti daugiau nei 350 dalyvių. Pusmaratonio distanciją – apie tūkstantis. Organizatoriai džiaugiasi, kad šiemet kaip niekad buvo sulaukta daug užsieniečių dėmesio. Jų į Kauną atvyko iš 37 skirtingų valstybių.

Maratone dalyvavo ir Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenės nariai, kurių komanda pirmą kartą iškovojo Universiteto taurę. Bendrai VDU bėgikai įveikė beveik tūkstantį kilometrų.

Komentarai

Kęstas

Nuostabu! Esate tikri šaunuoliai. Puiki, graži komanda ir darbe, ir gyvenime.