VDU atstovai apdovanoti „Njuspeipio” rašinių ir fotografijų konkurse

Visą rugsėjo mėnesį Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai dalyvavo šauniausio studentiško leidinio „Njuspeipis” skelbtame rašinių ir fotografijų konkurse. Savo kūrybiškumą jie galėjo išbandyti rašydami ese, rašinius, minčių srautus, poemas ar fotografuodami tokiomis temomis: „Studentas lietuviškame suole”, „Universitetas suteikia sparnus?” bei „Kodėl pasirinkau populiarią, bet mažiau perspektyvią specialybę?”.

Spalio 13 d. „Njuspeipio” redakcijoje įvyko rašinių ir fotografijų konkurso 2011 apdovanojimai, kuriuose buvo pagerbti ir apdovanoti konkurse dalyvavę studentai. „Njuspeipio” komanda džiaugiasi, jog rašinių ir fotografijų konkursas sulaukė studentų dėmesio ir linki jiems neprarasti studentiško polėkio.

Konkurso metu darbų sulaukta iš Vytauto Didžiojo universiteto, Kauno technologijos universiteto, Lietuvos edukologijos universiteto, Vilniaus universiteto ir Aleksandro Stulginskio universiteto studentų. Aktyviausi buvo VDU atstovai, sėkmingai užėmę aukščiausias prizines vietas.

„Džiaugiamės, kad jau trečius metus tradiciškai mūsų organizuojamas rašinių konkursas sulaukia studentų dėmesio. Šias metais konkursą praplėtėme, tad savo mintis pateiktomis temomis išsakyti buvo galima ne tik rašant, bet ir fotografuojant. Manau, kad tai buvo puikus sumanymas, nes sulaukėme tikrai puikių fotografijos darbų”, – mintimis po rašinių ir fotografijų konkurso apdovanojimų dalijosi leidinio „Njuspeipis” redaktorė Evelina Kuodytė.

Nugalėtojus sveikino ir apdovanojimams šilumos suteikė jaunųjų bardų atstovė Gintarė Ružinskaitė, šildžiusi atmosferą gitaros skambesiais ir pagrojusi keletą svajingų dainų. Įteikus padėkas dalyviai dar kurį laiką šnekučiavosi prie arbatos puodelio.

Šauniausiais rašinių autoriais 2011 tapo:
I vieta – Asta Tamošaitytė, VDU, 3 kursas;
II vieta – Irena Latakaitė , VU, 4 kursas;
III vieta – Mindaugas Urbonas, LEU, 3 kursas.

Už geriausias fotografijas buvo apdovanoti:
I vieta – Rusnė Vaitiekūnaitė, VDU, 3 kursas;
II vieta – Milda Martišiūtė, VDU, 3 kursas;
III vieta – Irena Latakaitė, VU, 4 kursas.

Rašinių ir fotografijų konkurso 2011 darbus bus galima apžvelgti „Njuspeipio” interneto svetainėje www.njuspeipis.lt. Šauniausiu studentišku leidiniu 2010 metais pripažinto „Njuspeipio” komanda dėkoja visiems dalyvavusiems ir tikisi susitikti kitose studentiškose iniciatyvose.