VDU atsisveikino su išvykstančiais užsienio studentais

Gegužės 16 d. tarptautinė ne pelno siekianti studentų organizacija ESN VMU ir VDU Tarptautinių ryšių tarnyba kvietė universiteto užsienio studentus, mentorius, ESN VMU narius ir tarptautinių programų koordinatorius į pavasario semestro uždarymo vakarą. Renginio tema – „Exchange Summer Night“ – sveikino į Lietuvą pagaliau atėjusį pavasarį bei priminė artėjančias vasaros atostogas.

Vakaro metu prisimintos smagiausios semestro akimirkos, dalintasi įspūdžiais apie studijas VDU, Kauną bei Lietuvą. Renginio dalyviams įteikti suvenyrai – VDU marškinėliai, ant kurių studentai rašė palinkėjimus vieni kitiems. Taip pat buvo įteiktos padėkos bei apdovanojimai aktyviausiems, įvairiose veiklose dalyvavusiems užsienio studentams, geriausiems mentoriams bei ESN VMU nariams.

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba ir organizacija ESN VMU džiaugiasi, kad studentai, grįždami į savo gimtus kraštus, išsiveža pačius gražiausius atsiminimus bei įspūdžius apie VDU bei Lietuvą.

Kviečiame žiūrėti Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.