VDU atkūrimo 25-mečio proga – stipendija magistrantams

Vasario 14 d. pirmą kartą bus įteikta Absolventų stipendija, kurią įsteigti sumanė VDU politikos mokslų programų absolventai. Šią neįprastą dovaną jie skiria universitetui jo atkūrimo 25-mečio proga. Stipendija skiriama magistrantūros studentams, paraiškos priimamos iki sausio 25 d. el. pašto adresu pk@pmdf.vdu.lt.

Nors buvę VDU studentai dirba skirtingose sferose, tiek valstybinėse, tiek privačiose įstaigose, jie puoselėja tarpusavio draugiškus santykius, yra kupini noro prisidėti prie savo universiteto plėtros.

„Man, kaip ir daugeliui Absolventų stipendijos steigėjų, VDU padėjo augti kaip asmenybei ir tapo nepakeičiama paspirtimi darbe. Džiaugiamės, kad šia stipendija galime atiduoti bent nedidelę dalį „skolos“ universitetui bei skatinti Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto magistrantus plėsti akiratį bei būti aktyviais visuomeninėje veikloje“, – sako Kęstutis Vaškelevičius, LR Užsienio reikalų ministerijos Europos Sąjungos reikalų koordinavimo skyriaus pirmasis sekretorius.

2014 m. Absolventų stipendija parems vasarą vykdomą vieno mėnesio praktiką Lietuvos Respublikos ambasadoje Romoje. Pagrindinis steigėjų tikslas – padėti magistrantams įgyti patirties Lietuvos diplomatinėje atstovybėje toje šalyje, kuri perima pirmininkavimą Europos Sąjungos Taryboje. Be to, penkiolika stipendijos iniciatorių tikisi, kad jų gretas papildys nauji entuziastai, jų buvę grupės draugai.

„Manau, kad ši stipendija yra ir galimybė pajusti, kuo šiandien gyvena universitetas, atgaivinti senas ir užmegzti naujas pažintis. Todėl kviečiame ir tikimės, kad prie stipendijos steigėjų kiekvienais metais prisidės vis daugiau absolventų“, – pabrėžia K. Vaškelevičius.

Stipendijos įkūrėjai – VDU absolventai Andrius Bendikas, Ingrida Darašaitė, Tomas Jakubauskas, Mantas Jonauskis, Vaidas Morkevičius, Aurimas Perednis, Titas Petrikis, Robertas Pogorelis, Edvardas Špokas, Donatas Vainalavičius, Justas Vaišnoras, Danas Vaitkevičius, Kęstutis Vaškelevičius, Antanas Venckus ir Gediminas Vilkas.

Detalesnė informacija apie konkursą teikiama VDU Politologijos katedroje, taip pat ją galima rasti Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto tinklalapyje.

Kvietimas teikti paraiškas

Paraiškos anketa