VDU akademinis studentų teatras kviečia prisijungti

Po pertraukos, VDU akademinis studentų teatras tęsia savo veiklą su naujomis, šviežiomis idėjomis ir kviečia visus norinčius, besidominčius, mylinčius teatrą prisijungti prie atsinaujinančio kolektyvo.

„Tai yra studentų teatras, todėl galimybė ir laisvė reikšti savo idėjas yra jo pagrindas. Teatras įdomus universalumu, jame vietos atrasti gali visi, tai nėra specifinis atlikimo menas, dar daugiau – tai kolektyvinis, bendras darbas. Specialybė neapibrėžia žmogaus veiklos ar jo galimybių, todėl studentų teatro idėja ir yra įdomi tuo, kad visada susirenka žmonės iš skirtingų fakultetų, studijų programų, kas suteikia įvairialypiškumo”, – sako teatro vadovas.

Teatrui vadovauja Vaidas Maksvytis, VDU Humanitarinių mokslų fakultete studijuojantis filosofiją. Visi norintys prisijungti kviečiami rašyti el. paštu spec4istorija@gmail.com arba Vaidas.Maksvytis@fc.vdu.lt.