VDU Akademinė sielovada kviečia į maldos vakarą su Patrick Kelly

Lapkričio 18 d. VDU Akademinė sielovada kviečia studentus drauge vykti į jaunimo maldos vakarą su Patrick Kelly. Šiais metais Aušros vartų atlaidų jaunimo vakaras praturtintas žinomo dainininko P. Kelly gyvenimo liudijimu bei koncertu – maldos vigilija. Šis dainininkas labiausiai atpažįstamas kaip „The Kelly Family“ narys bei pagrindinis solistas, savo talentą naudojantis kaip įrankį skelbti Gerajai Naujienai.

P. Kelly ir grupės apsilankymas Lietuvoje yra pasaulinio turo, pavadinto „EUROROSARIUM“, dalis. P. Kelly pasirodymo vakaras tęsis Adoracija bei susitaikymo pamaldomis (kunigai klausys išpažinčių arba lauks tiesiog pasikalbėti norinčio jaunimo).

Programa:
19 val. Šv. Mišios jaunimui Šv. Teresės bažnyčioje (Aušros Vartų g. 14). Po Šv. Mišių – Patrick Kelly gyvenimo liudijimas su keletu giesmių.
21 val. Šviesos procesija iš Šv. Teresės bažnyčios į Šv. Jonų bažnyčią.
22 val. P. Kelly ir grupės koncertas – vigilija.

Norinčius vykti į šį renginį, kviečiame registruotis el. paštu giedre.barckute@gmail.com iki lapkričio 12 d., nurodant vardą, pavardę, fakultetą ir telefono numerį.

Išvykimas į Vilnių: lapkričio 18 d., penktadienį, 16.30 val. nuo VDU centrinių rūmų aikštės.
Grįžimas į Kauną: lapkričio 19 d., šeštadienį, 05.30 val.

Kelionė ir dalyvavimas renginyje nemokamas.