VDU Akademinė sielovada kviečia drauge vykti į Baltijos šalių jaunimo festivalį

VDU Akademinė sielovada organizuoja kelionę į Baltijos šalių jaunimo festivalį, vyksiantį Rygoje birželio 9 d. Šis festivalis yra vienas didžiausių šalyje kada nors vykusių muzikos renginių. Jo metu koncertuos pasaulyje gerai žinomi krikščioniškos muzikos atlikėjai „Newsboys”, „Michael W. Smith”, „The Parachute Band” ir kt.

Festivalyje planuoja dalyvauti apie 15 tūkstančių jaunimo iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. VDU Akademinė sielovada kviečia drauge keliauti į šį renginį ir džiaugsmingai pažymėti beprasidedančias vasaros atostogas.

Registracija vyksta iki balandžio 30 d. el. paštu registracija@unitytm.lt. Registruojantis būtina nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, telefono numerį ir skliausteliuose pažymėti „VDU sielovada”. Dalyvio auka – 10 Lt. Šią sumą reikės sumokėti iš anksto. Banko duomenys bus atsiųsti užsiregistravusiems dalyviams.

Daugiau informacijos teikiama el. paštu sielovada.vdu@gmail.com arba telefonu 8 677 30732.

Daugiau informacijos apie festivalį rasite čia.