VDU absolventė priimta į doktorantūrą Kinijoje

VDU Rytų Azijos regiono studijų absolventė Akvilė Banelytė, pavasarį apsigynusi magistrinį darbą Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete, laimėjo Kinijos Liaudies Respublikos vyriausybės doktorantūros stipendiją ir yra priimta pilnoms doktorantūros studijoms Zhejiango universitete (Hangzhou) Kinijoje. Doktorantūros metu studentė ruošiasi tęsti magistratūroje pradėtus tyrimus, gilindamasi į Kinijos kalbos politikos ypatumus.

Akvilė Banelytė tapo trečiąja Rytų Azijos regiono studijų programos absolvente, tęsiančia studijas doktorantūroje Rytų Azijos šalyse. 2011 m. kitas šios programos absolventas, Linas Didvalis, pradėjo studijas Tarptautiniame krikščioniškame universitete (Japonija), o 2012 m. Korėjos studijų akademijos doktorante tapo Laima Juknevičiūtė.