VDU absolventams – diplomų įteikimo šventė

Birželio 19–22 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia dalyvauti šventiniuose diplomų įteikimo renginiuose.

Kaip ir kasmet, naujieji absolventai pasidalins šios ypatingos progos džiaugsmu su visais šventės dalyviais ir šiltai atsisveikins su savo Alma Mater (liet. universitetu). Diplomai bus įteikti visų devynių VDU fakultetų ir Muzikos akademijos bakalauro ir magistro studijų absolventams.

Birželio 18 d., pirmadienį, 10 val. šventė prasidės VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) diplomų įteikimais Teisės fakulteto studentams. Nuo 12 val. vyks Socialinių mokslų fakulteto Socialinės politikos, Sociologijos ir antropologijos, Psichologijos bakalauro studijų ir Socialinės antropologijos, Socialinės demografijos, Taikomosios sociologijos, Mokyklinės psichologijos, Organizacinės psichologijos, Sveikatos psichologijos magistrantūros studijų absolventų šventė. Nuo 14 val. diplomai bus išdalinti Socialinių mokslų fakulteto Socialinio darbo, Karjeros ir profesinio konsultavimo bakalauro studijų ir Socialinio darbo, Švietimo vadybos magistrantūros studijų bei Pedagogikos studijų absolventams.

Tą pačią dieną, 11 val., VDU didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) universiteto bendruomenė, absolventai ir jų artimieji kviečiami dalyvauti Šv. Mišiose ir, nuo 12 val., Katalikų teologijos fakulteto absolventų šventėje.

Birželio 19 d., antradienį, visos iškilmės vyks VDU didžiojoje salėje. Čia 10 val. ant scenos atsiimti diplomų žengs Ekonomikos ir vadybos fakulteto bakalauro studijų absolventai. Vidurdienį, 12 val., vyks Ekonomikos ir vadybos fakulteto magistrantūros studijų absolventų šventė.

Birželio 19 d., popiet, 14 val., diplomai bus įteikti visiems Menų fakulteto absolventams.

Birželio 21 dieną, ketvirtadienį, 10 val. VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) rinksis Humanitarinių mokslų fakulteto Anglų filologijos, Anglų ir vokiečių filologijos, Lietuvių filologijos ir leidybos, Frankofonijos šalių kalbos ir kultūros, Italistikos ir romanų kalbų bakalauro studijų ir Literatūros ir spaudos, Taikomosios anglų kalbotyros, Vokiečių verslo kalbos ir komunikacijos, Sociolingvistikos ir daugiakalbystės magistrantūros studijų absolventai. Nuo 12 val. prasidės Humanitarinių mokslų fakulteto Etnologijos, Baltijos regiono kultūrų, Rytų Azijos šalių kultūrų ir kalbų, Istorijos bakalauro studijų ir Vidurio Rytų Europos ir Lietuvos istorijos studijų, Lyginamųjų kultūrų studijų, Rytų Azijos regiono magistrantūros studijų absolventų šventė.

Tą pačią dieną, popiet,  nuo 14 val. VDU didžiojoje salėje vyks Gamtos mokslų fakulteto absolventų šventė.

Paskutinioji šių mokslo metų diplomų įteikimų diena, birželio 22 d., penktadienis, 10 val. (VDU didžiojoje salėje) prasidės Informatikos fakulteto absolventų švente. Nuo 12 val., vyks Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Filosofijos, Viešojo administravimo, Viešosios komunikacijos bakalauro studijų diplomų įteikimai. Taip pat 14 val. diplomai bus įteikti Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Tarptautinės politikos ir vystymo studijų, Politikos mokslų bakalauro studijų bei Diplomatijos ir tarptautinių santykių, Integruotos komunikacijos, Praktinės filosofijos, Socialinės ir politinės kritikos, Šiuolaikinės Europos politikos, Valstybės institucijų administravimo, Žurnalistikos ir medijų industrijų magistrantūros studijų absolventams.

Tą pačią dieną, penktadienį, Kauno valstybinėje filharmonijoje (E. Ožeškienės g. 12), 13 val. Muzikos akademijos absolventai atsiims studijų baigimą žyminčius bakalauro ir magistro laipsnio diplomus bei su akademijos bendruomene ir artimaisiais dalinsis muzika.