VDU absolventai kviečiami į pasimatymą

Kaip ir kasmet, tęsdamas tradiciją, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia absolventus sugrįžti į savo alma mater. Gegužės 7 d., šeštadienį, organizuojamas pasimatymas bus skirtas būtent absolventams ir jų nostalgiškiems prisiminimams apie studijų laikus universitete. VDU kviečia sugrįžti visus tuos, kurie studijas jau baigė – nesvarbu, ar prieš metus, ar prieš dešimtmetį. Įvairiuose susitikimuose absolventai galės jaukiai pabūti su seniai matytais kurso draugais, buvusiais dėstytojais, pasikalbėti tiek apie praėjusius studijų laikus, tiek apie dabartines akademinio gyvenimo aktualijas.

Kadangi VDU absolventai išsiilgę savo universiteto, paskaitų, auditorijų, dėstytojų bei savo nepakartojamų kursiokų – pasimatymas nusimato netrumpas ir truks visą dieną. Ypač jubiliejinių laidų alumni kviečiami dalyvauti visose skirtingose veiklose – nuo pat ryto iki vakaro.

Pavasario diena ir VDU žada suteikti puikių emocijų ir sustiprinti bičiulystę, todėl gegužės 7-ąją visi VDU absolventai laukiami ekskursijose po rekonstruotas universiteto erdves: VDU biblioteką, Gamtos mokslų ir Informatikos fakultetų atnaujintas laboratorijas, naująjį Menų fakulteto pastatą Senamiestyje bei kasmet gražėjantį VDU Kauno Botanikos sodą. Jame, pirmosios ir jubiliejinės laidos (universitetą baigusios prieš 5, 10, 15 ar 20 metų) kviečiamos sodinti po savo laidos medelį.

Po ekskursijų, VDU fakultetai savo absolventus kvies kartu su dėstytojais ir bendrakursiais pasidalinti studijų laikų prisiminimais, pabendrauti, o gal būt ir prisiminti, ką reiškia būti studentu.

Bendra VDU absolventų pasimatymų popietė VDU didžiojoje salėje prasidės 15:30 val. Čia susirinkusius sveikins rektorius Juozas Augutis ir pirmosios VDU laidos absolventai. Popietės programos centre – pranešimai ir diskusijos tema „Kaip  technologijos keičia šiandieninį mūsų pasaulį?“, kur mintimis apie technologijų įtaką skirtingoms profesinėms sritims dalinsis VDU absolventai.

Vakarą pratęs VDU aukcionas, kurio metu surinktos lėšos bus skiriamos VDU Botanikos sodo pergolės atstatymui, koncertas, vyno taurė ir jaukus šurmulys.

VDU Absolventų dienos susitikimai

Jubiliejinių laidų medelių sodinimas ir ekskursija po VDU Kauno botanikos sodą

10:30 val. VDU absolventai laukiami prie VDU Kauno botanikos sodo bilietų kasos (įėjimas nemokamas).

Ekskursijos po atsinaujinusias VDU erdves

10:30 val. ir 11:30 val. Gamtos mokslų ir Informatikos fakultetų laboratorijos (Vileikos g.8)
10:30 val. ir 11:30 val. Menų fakulteto erdvės (Muitinės g. 7)
10:30 val. iki 12:30 val. VDU biblioteka (K.Donelaičio g. 52)

Susitikimai fakultetuose kur bendrausime su fakultetų dėstytojais, pasidalinsime prisiminimais ir išmintimi

13 val. Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventų susitikimas VDU mažoji salė (S.Daukanto g. 28, II aukštas)
13 val.  Humanitarinių mokslų fakulteto absolventų susitikimas (K. Donelaičio g. 52-521 aud.)
13 val. Gamtos mokslų fakulteto absolventų susitikimas (Vileikos g. 8-101 aud.)
13 val. Informatikos fakulteto absolventų susitikimas (Vileikos g. 8-409 aud.).
13 val.  Menų fakulteto absolventų susitikimas (Menų Lounge‘as, Menų fakulteto vidiniame kiemelyje Muitinės g. 7).
13 val. Politikos mosklų ir diplomatijos fakulteto absolventų susitikimas (Gedimino g. 44-203 aud.)
13 val. Socialinių mokslų fakulteto absolventų susitikimas (Jonavos g. 66, I aukšto fojė)
13 val. Teisės fakulteto absolventų susitikimas (Jonavos g. 66-109 ir 110 aud.)

Bendroji absolventų pasimatymo dalis

15:30 VDU didžiojoje salėje (S.Daukanto g. 28). Absolventų lauks pranešimai ir diskusijos tema „Kaip technologijos keičia šiandieninį mūsų pasaulį?“. Pranešimus apie technologijų įtaką šiandieniniame pasaulyje pristatys VDU absolventai, skambės džiazas. Po pranešimų Didžiojoje salėje vyks VDU aukcionas.

Detali VDU absolventų pasimatymų programa

Absolventų susitikimai fakultetuose

Ekonomikos ir vadybos fakultetas

13 val. VDU mažoji salė (S.Daukanto g. 28, II aukštas)
EVF dekanė doc. dr. R. Bendaravičienė „EVF: žmonės ir faktai“.
Prof. G. Jucevičiaus paskaita „Strateginės inovacijos“.
Diskusija „Mano EVF“

Humanitarinių mokslų fakultetas

13 val.  K. Donelaičio  g. 52-521 aud.
Aboslventų paskaita: „Viešųjų ryšių svarba šiuolaikinėje visuomenėje“ Jurgita Germanavičienė (LR užsienio reikalų ministerijos Jungtinių Tautų, tarptautinių organizacijų ir žmogaus teisių departamento patarėja)
Apskritojo stalo diskusija su HMF absolventais
Vakar ir šiandien: VDU HMF ir absolventų socialinio tinklo perspektyvos

Gamtos mokslų fakultetas

13 val. Vileikos g. 8-101 aud.
GMF dekano prof. Sauliaus Mickevičiaus pasveikinimas
Diskusija prie kavos su buvusiais dėstytojais

Informatikos fakultetas

13 val. IF – Vileikos g. 8-409 kab.
Susitikimai ir diskusijos prie arbatos puodelio su Informatikos fakulteto bendruomene. Ekskursija po IF laboratorijas.

Menų fakultetas

13 val. Menų Lounge‘as: pavasarinė nuotaika ir gyva muzika Menų fakulteto vidiniame kiemelyje (Muitinės g. 7).

Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas

13 val. Gedimino g. 44-203 aud.
Absolventai kviečiami dalyvauti Protų mūšyje. Bus formuojamos absolventų, dabartinių studentų ir dėstytojų komandos. 5 turai po 10 klausimų bendromis temomis.

Socialinių mokslų fakultetas

13 val. Jonavos g. 66, I aukšto fojė
Ekskursija po naujas fakulteto erdves
Diskusija „Socialinių mokslų fakultetas ir mūsų absolventai vakar, šiandien, rytoj“.

Teisės fakultetas

13 val. Jonavos g. 66-109 ir 110 aud.
Absolventų ir Teisės fakulteto dėstytojų diskusija „Teisės studijos iš profesinės perspektyvos”.