Vasaros mokykla Kembridže apie Europos identitetą

Vasaros mokykla

Europos universitetų ir kolegijų asociacija (angl. Europian university College Association) (EUCA) kviečia dalyvauti septintoje Newnhamo koledžo vasaros mokykloje Kembridže, Anglijoje. Dvi savaites, rugpjūčio 30 – rugsėjo 14 dienomis, vyksiančioje mokykloje pagrindinis diskusijų laukas bus susijęs su šia tema – „Europos politinio identiteto kryžkelė: kur link veda Europos integracijos?“.

Norintys dalyvauti vasaros mokykloje Kembridže iki gegužės 22 dienos turi pateikti su šia tema susijusių darbų 800 – 1000 žodžių santraukas, trumpą save prisistatomąjį vaizdo įrašą bei gyvenimo aprašymą.

Newnhamo koledžo vasaros mokykloje Kembridže dalyviams numatytos veiklos: Didžiosios Britanijos Parlamento imituojami debatai, Europos Sąjungos (ES) institucijų simuliacijos, formalūs pietūs su ES institucijų atstovais, ekskursija po vieną seniausių Europos Kembridžo universitetą, išvyka į Londoną, koncertai ir kitos veiklos.

Taip pat bus suteikiama puiki galimybė užmegzti pažintis su įvairių Europos Sąjungos (ES) institucijų atstovais dėl busimų praktikų.

Newnhamo koledžo vasaros mokyklos akademinius seminarus ves dėstytojai iš Anglijos Kembridžo ir Nyderlandų Leideno universitetų, žmogaus teisių tyrėjai ir teisininkai, redaktoriai, režisieriai bei spaudos atstovai.

Daugiau informacijos apie dalyvavimo sąlygas

Kvietimas dalyvauti Newnhamo koledžo vasaros mokykloje Kembridže

Plačiau apie vasaros mokyklos programos tematiką