Valstybinis studijų fondas jau priima prašymus paskoloms

Kovo 7 d., pirmadienį, pradedama teikti prašymus valstybės remiamoms paskoloms gauti. Norintieji gauti paskolą gyvenimo išlaidoms arba dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) programas, iki kovo 31 d. privalo pateikti Valstybiniam studijų fondui užpildytą prašymą-anketą.

2011 m. pavasario semestre teikiamos šios paskolos:
1. paskola gyvenimo išlaidoms 3250 Lt (per vienerius studijų metus ši suma negali viršyti 6500 Lt). Ši paskola išmokama lygiomis dalimis kiekvieną mėnesį iki liepos 1 dienos (paskutinio kurso studentams išmokama iki studijų pabaigos) į paskolos gavėjo asmeninę sąskaitą;
2. paskola dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) programas. Šios paskolos maksimali suma yra 7800 Lt, paskola išmokama visa iš karto į paskolos gavėjo asmeninę sąskaitą.

Studentai, norintys gauti valstybės remiamą paskolą, nuo kovo 7 d. iki kovo 31 d. privalo pateikti fondui užpildytą prašymą-anketą. Anketa pildoma internetu www.vsf.lt. Standartines 2011 metų valstybės remiamų paskolų sutarčių su studentu sąlygas ir daugiau informacijos apie valstybės remiamas paskolas rasite čia.