VDU vyksta įvado į studijas renginiai

Vytauto Didžiojo universitete (VDU)  rugpjūčio 25 – rugsėjo 1 dienomis vyksta „Įvadas į studijas VDU 2016“ renginiai: pradedant susitikimais su įdomiomis asmenybėmis, pažintimis su universiteto klubais, sporto ir sveikatinimo renginiais ir baigiant filmų peržiūromis bei tradicinėmis mokslo metų pradžios iškilmėmis. Šiemet pirmą kartą įvadinės savaitės renginiai bus skirti ne tik kauniečiams, bet ir įstojusiems Vilniuje, kur VDU taip pat siūlo galimybę studijuoti.

Pirmoji diena, rugpjūčio 25-oji, bus skirta susipažinimui. Universitete vyks susitikimai su fakultetų bendruomene – katedrų vedėjais, dėstytojais, atstovais, kurie pristatys universitetą, fakultetą, studijų programą, papasakos apie įvadinę savaitę ir ką reikia padaryti jos metu. Vėliau vyks susitikimai su mentoriais, „Fotomedžioklė“, atvirą paskaitą surengs VDU docentas J. D. Miningeris. Kavinėje „Vero Cafe@VDU“ bus surengtas VDU Studentų atstovybės vakaras. Dienos pabaigai – VDU susipažinimo vakarėlis Kaune.

Antroji įvadinės savaitės diena – rugpjūčio 26-oji, Kalbų ir žinių diena. Tą dieną universitete vyks testai stojantiesiems – diagnostinis anglų kalbos testas jo nelaikiusiems bei kompiuterinio raštingumo testas, vėliau – Užsienio kalbų mugė, pristatysianti VDU Užsienio kalbų institute siūlomas kalbų studijas, bei Bibliotekos pristatymas. 16 val. universitete viešą paskaitą surengs ypatingas svečias. Panašią programą – susitikimus, testus, teambuilding renginius – VDU pasiūlys ir Vilniuje.

Savaitės renginiai bus pratęsti rugpjūčio 29-ąją – Galimybių dieną. Studentai galės sužinoti apie studijas, bendrabučius, stipendijas, susidaryti savo tvarkaraštį, dalyvauti VDU klubų, kolektyvų ir organizacijų mugėje bei VDU Karjeros centro, VDU Verslo praktikų centro ir VDU Medijų laboratorijos kūrybinėse dirbtuvėse. Dieną užbaigs VDU „Academia Cum Laude“ paskaita su prof. Leonidu Donskiu (anglų k.). Įstojusius į studijas Vilniuje nuo šios dienos kviečiame atvykti į renginius Kaune.

Rugpjūčio 30-oji bus skirta Sveikatingumui ir pasiūlys itin smagią programą – VDU sporto centro pristatymą, flashmob‘ą su VDU šokėjų grupe (palaikymo komanda), badmintono, krepšinio užsiėmimus, pikniką, orientacines varžybas, nemokamas ekskursijas, filmo „Lošėjas“ peržiūrą. Visa tai vyks VDU Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6). Pasirūpink patogia ir sportui tinkama apranga bei avalyne, pledu, sumuštiniais, gera nuotaika, o visa kita rasi atvykęs į VDU Kauno botanikos sodą. Įėjimas į botanikos sodą nemokamas pasakius kodą – „Vytauto Didžiojo universitetas“.

VDU studijos, paremtos artes liberales (liet. laisvųjų menų) mokymosi sistema, kuomet studentas pats, savarankiškai susidaro savo studijų tvarkarašti. Rugpjūčio 31 d., Registracijos dieną, vyks nuolatinių bakalauro studijų pirmakursių registraciją į studijų dalykus. Po atsakingos dienos, planuojant savo akademinius metus, vakare lauks paskaitų ciklo „Aš, alus ir dėstytojas“ atidarymas kartu su universiteto rektoriumi prof. Juozu Augučiu. Laisvo turinio paskaitų ciklas vyksta visus metus. Tikras VDU studentas turi bent kartą dalyvauti ir pažinti dėstytojus (šį kartą – Universiteto rektorių) kitokioje aplinkoje.

Tradicinę įvadinę savaitę užbaigs Mokslo metų pradžios šventė: Šv. Mišios, šventiniai susitikimai fakultetuose, bendra nuotrauka prie Vytauto Didžiojo paminklo, eisena, VDU pirmakursių priesaika, rektoriaus sveikinimas ir, žinoma, didelis šventinis VDU Rugsėjo 1-osios tortas.

Daugiau informacijos „Įvado į studijas VDU 2016“ internetinėje svetainėje ir įvadinės savaitės socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Įvadinės savaitės tiksli programa Kaune

Įvadinės savaitės tiksli programa Vilniuje