Universiteto bendruomenė gedi netekusi Jolantos Zinevičienės

Vytauto Didžiojo universiteto bendruomenė kartu su artimaisiais bei draugais liūdi užgesus bendradarbės ir draugės, Finansų tarnybos sandėlio vedėjos Jolantos Zinevičienės gyvybei.

Jolanta Zinevičienė (1957–2011) gimė Kaune, kur mokėsi ir 1974 m. baigė "Saulės" vidurinę mokyklą. 1979 m. Kauno Technologijos universiteto Mechanikos fakultete įgijo inžinieriaus-mechaniko specialybę, iki 1987 m. dirbo inžinieriumi Visasąjunginiame Sviesto-sūrių pramonės mokslinio tyrimo institute, konstravimo skyriuje. Vėliau jai buvo patikėtos projektavimo grupės inžinieriaus-konstruktoriaus pareigos eksperimentinės mechanizacijos gamykloje (1987–1991 m.) bei draudimo inspektorės darbas Valstybinio draudimo įstaigos Kauno m. filiale 1991–1996 m.

Daugybę metų Vytauto Didžiojo universitete dirbusi moteris čia karjerą pradėjo 1996 m., ėjusi Finansų tarnybos sandėlio vedėjos pareigas. VDU bendruomenė liūdi netekusi labai nuoširdžios, linksmos, meniškos sielos draugės ir pareigingos bendradarbės.