Universiteto bendruomenė diskutuos apie egzilinę tapatybę literatūroje

Balandžio 7–8 d. Lietuvių išeivijos institute (S. Daukanto g. 25) vyks tarpdalykinė mokslinė konferencija „Egzilinė tapatybė literatūroje“. Konferencijos dalyviai savo pranešimuose aptars egzilinę tapatybę globalizacijos kontekste, migracinius ir istorinius atspindžius literatūroje, egzilio rašytojų patirtis tekstuose, tapatybės teorijas bei tapatybės kaitos problematiką.

Kviesdami registruotis dalyvius organizatoriai skatino aktualizuoti egzilinės tapatybės išraišką kultūrinėje, istorinėje, lingvistinėje, sociologinėje arba politinėje srityje. Pranešimuose bus nagrinėjama egzilinė tapatybė literatūriniuose tekstuose: romanuose, apsakymuose, eseistikoje, memuaruose ir kt.

Straipsniai, parengti remiantis konferencijos pranešimų pagrindu bei atitinkantys moksliniams straipsniams keliamus reikalavimus, bus publikuojami lietuvių diasporos ir migracijos studijų žurnale „OIKOS“.

Daugiau informacijos rasite kvietime.

Konferencijos programa