Universitete vyks vokiečių filmo apie mokyklas peržiūra

Kovo 31 d., ketvirtadienį, 18 val., Vytauto Didžiojo universitete (K. Donelaičio g. 52, 322 aud.), Lietuvos tėvų forumas ir Goethe institutas surengs filmo „Ateities laboratorijos“ peržiūrą, kurioje dalyvaus ir po filmo į diskusiją pakvies švietimo ekspertas iš Goethe instituto Andreasas Rodenbeckas.

Vokiečių režisieriaus Reinhardo Kahlo filmas „Ateities laboratorijos“ (Treibhäuser der Zukunft) bus rodomas originalo kalba su lietuviškais subtitrais. Po peržiūros, 19 val. 30 min., vyks diskusija su Andreasu Rodenbecku, Goethe instituto švietimo ekspertu.

Filmą gyrė Hartmutas fon Hentigas, pedagogikos profesorius emeritas, Bielefeldo eksperimentinės mokyklos įkūrėjas: „Mane sužavėjo vaikų portretai: ir filmo kadrai, ir jų komentarai tiesiog genialūs. Šis filmas vertas įeiti į pedagogikos istoriją“. Matthias Horxas, ateities raidos ir perspektyvių krypčių tyrinėtojas, sakė: „Verkti norisi matant, kaip mokyklos galėtų tapti gyvybingomis gyvenimo erdvėmis, ir kad mūsų vaikai vis dar daug ko netenka".

Filmo peržiūra – nemokama. Renginį remia Vytauto Didžiojo universitetas ir www.esujums.lt.

Privaloma registracija į renginį vyksta užpildžius anketą šiuo adresu arba el. paštu: hpedagogika@gmail.com.