Universitete vyks Senato posėdis

Spalio 26 dieną 14 val. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks VDU Senato posėdis.

Posėdžio pradžioje bus įteikiamas profesoriaus emerito diplomas prof. Jurgiui Vilemui ir asocijuoto emerito diplomas prof. Gintautui Pranciškui Kamuntavičiui.

VDU Senatas svarstys klausimus susijusius su pedagoginių vardų suteikimu, Vytauto Didžiojo universiteto ir Lietuvos edukologijos universiteto Mokslo fondo nuostatų tvirtinimu, VDU mokslo klasterio paraiškos svarstymu, analizuos priėmimą į Vytauto Didžiojo universitetą 2016 m. ir aptars galimas perspektyvas, tvirtins universiteto laikinosios studentų rotacijos tvarkos aprašą ir kt.

VDU Senato posėdžio darbotvarkė