Universitete vyks diskusija apie šiuolaikinę literatūrologiją

Balandžio 13 d., penktadienį, 15–17 val. Vytauto Didžiojo universitete (K. Donelaičio g. 52-521)
VDU Lietuvių literatūros katedra kviečia mokytojus lituanistus į seminarą „Šiuolaikinės literatūrologijos aspektai“.

Seminaro dalyviams bus išduoti dalyvavimą patvirtinantys sertifikatai. Norinčius dalyvauti seminare prašome registruotis tel. 8 (37) 32 78 33 arba el. paštu d.cesnauskaite@hmf.vdu.lt  iki balandžio 11 d.

Seminaro programa:
14.45–15 val. Dalyvių registracija (K. Donelaičio g. 52, V aukšto fojė).
15–15.30 val. „Intertekstualumas kaip literatūrologijos metodas“ (Prof. Asija Kovtun).
15.30–16 val. „Tautinės tapatybės problematika dėstant lietuvių literatūros istoriją (Prof. Irena Buckley).
16–16.30 val. „Naujausios lietuvių vaikų literatūros tendencijos“ (Doc. Asta Gustaitienė).
16.30-17 val. Diskusija

Panašaus pobūdžio seminaras buvo organizuotas ir praėjusiais metais. Diskutuojant su mokytojais paaiškėjo, kad universitete dėstančių ir mokyklose dirbančių lituanistų dialogas ir bendradarbiavimas turi prasmę.