Universitete vyko kandidatų į prezidentus debatai

Balandžio 29 d. VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyko kandidatų į Lietuvos Respublikos Prezidento postą priešrinkiminiai debatai, kuriuose dalyvavo Artūras Paulauskas, Bronis Ropė ir Artūras Zuokas. Renginio moderatorius – VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanas prof. dr. Šarūnas Liekis, organizatoriai – fakulteto savanoriai.

Luko Motiejūno (l.motiejunas@vkt.vdu.lt) vaizdo įrašas

Priešrinkiminiai debatai yra jau tradicija tapęs renginys, Vytauto Didžiojo universitete rengiamas dar nuo 2011 m. – čia jau vyko kandidatų į savivaldybių tarybas, Seimą bei Europos Parlamentą debatai. Pasak organizatorių, šiuo debatų ciklu Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas įtvirtina savo kaip vieno pilietiškiausių Lietuvos mokslinių tyrimų ir studijų centrų pozicijas.

„Siekiame, kad jaunimas ir akademinė bendruomenė labiau įsitrauktų į politiką, domėtųsi sprendimų priėmimu bei ne tik atsakingai balsuotų rinkimuose, bet ir paragintų tai daryti draugus ir artimuosius“, – paaiškino debatų moderatorius prof. dr. Š. Liekis.

Šis renginys – „PMDF dienų 2014“ dalis. Balandžio 28 – gegužės 8 dienomis organizatoriai kviečia ne tik į politinius debatus, bet ir mokslines diskusijas, viešas paskaitas bei magistrantūros programų mugę.

Prezidento rinkimai Lietuvoje vyks gegužės 11 d.