Universitete vyko iškilmingi diplomų įteikimo renginiai

Vasario 22 d., penktadienį, Vytauto Didžiojo universitete vyko iškilmingi VDU diplomų įteikimo renginiai.

Šiemet ši graži tradicinė universiteto šventė prasidėjo 10 val. VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7), kur pirmieji mantijomis pasidabino ir diplomus atsiėmė VDU Socialinių mokslų fakulteto absolventai. Vėliau, nuo 12 val., ten pat su savo alma mater atsisveikino Gamtos mokslų, Humanitarinių mokslų, Katalikų teologijos bei Menų fakultetų absolventai.

Nuo 12 val. diplomų įteikimo renginiai vyko ir VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.) – čia universiteto baigimą džiaugsmingai paminėjo Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto absolventai. 14 val. mažojoje salėje diplomai įteikti baigusiems studijas Ekonomikos ir vadybos fakultete.

Kviečiame žiūrėti Tado Lukošiaus videoreportažą ir Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) bei Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) fotoreportažus.