Universitete – šventiniai 90-mečio minėjimo renginiai

Kovo 9 d., penktadienį, 14 val.,Vytauto Didžiojo universitetas kviečia bendruomenę dalyvauti VDU Senato posėdyje Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7), skirtame Lietuvos universiteto 90-mečio sukakties paminėjimui. Čia jauniesiems mokslininkams, apsigynusiems VDU daktaro disertacijas 2011 metais, bus įteikti VDU daktaro ženklai, vyks aktyviausių doktorantų ir jaunųjų mokslininkų apdovanojimai bei bus pagerbti nusipelnę VDU darbuotojai.

Vasario 14-ąją VDU studentai, dėstytojai ir darbuotojai buvo maloniai kviečiami dalyvauti Nepriklausomybės akto signataro Jono Smilgevičiaus atminimo stelos atidengime ir iškilmingame Senato posėdyje, kurio metu regalijos buvo įteiktos VDU garbės profesorei prof. Viktorijai Skrupskelytei ir VDU garbės daktarui prof. Reinui Raudui, o studentai buvo apdovanoti stipendijomis už gerą mokymąsi, iniciatyvumą ir aktyvią veiklą universiteto gyvenime. Daugiau informacijos apie renginius vasario 14 d. rasite čia

Vasario 15 d. Lietuvos universiteto 90-metis buvo minimas kartu su kitais Kauno universitetais, kurie savo istoriją sieja su šia 1922 metais įkurta aukštąja mokykla. 10 val. Istorinėje LR Prezidentūroje Kaune (Vilniaus g. 33) vyko VDU, KTU , ASU, LKKA ir LSMU rektorių spaudos konferencija, skirta Lietuvos universiteto 90-mečio minėjimui. 17 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyko Iškilmingas Kauno universitetų Senatų posėdis. Renginio metu garbūs svečiai sveikino ir klausėsi VDU Muzikos akademijos, kitų universitetų chorų bei atlikėjų pasirodymų. Daugiau informacijos apie vasario 15 d. renginius rasite čia.

Kviečiame žiūrėti Alvydo Vaitkevičiaus (a.vaitkevicius@vkt.vdu.lt) fotoreportažą iš vykusių renginių.