Universitete – Rytų Azijos diena

1027

Gegužės 10 d., penktadienį, nuo 10 val. VDU Azijos studijų centre (Vaižganto g. 30) jau trečią kartą vyks renginys, skirtas visiems, besidomintiems Rytų Azijos šalimis – „Rytų Azijos diena“. Renginyje siekiama kartu suburti buvusius, dabartinius ir būsimus Rytų Azijos studijų studentus, supažindinti juos su socialiniais partneriais, suinteresuotais regiono specialistų rengimu Lietuvoje.

Renginyje savo įžvalgomis apie besivystančius Lietuvos ir Rytų Azijos šalių santykius dalinsis Japonijos ambasadorė Lietuvoje J. E. Kazuko Shiraishi, Kauno miesto savivaldybės, verslo ir kultūros organizacijų atstovai, sėkmingai vykdantys veiklą, susijusią su Kinija, Japonija ir Korėja. Renginio metu taip pat bus pristatytos besivystančios Rytų Azijos studijų VDU galimybės, besiplečiantys studentų ir dėstytojų mainai su regionu.

Renginyje laukiami visi dabar VDU Rytų Azijos studijų programose studijuojantys studentai, jas baigę absolventai, dėstytojai, klubų nariai ir visi, kuriuos domina Rytų Azijos kultūros.

„Šį pirmadienį prie Azijos studijų centro pražydo japoniškos vyšnios. Jų žydėjimas Japonijoje pradeda naują ciklą, nuo jo ten prasideda ir nauji mokslo metai. Mums tai yra dar viena galimybė įvertinti praėjusius akademinius metus, pasidžiaugti laimėjimais, įvertinti naujai iškylančius iššūkius. O svarbiausia – susiburti visiems drauge: studentams, dėstytojams ir visiems, kuriems esame dėkingi už tai, kad esame“, – sakė Azijos studijų centro vadovas dr. Aurelijus Zykas ir pakvietė visus dalyvauti vyšnių stebėjimo šventėje.

Renginio programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.