Universitete įkurtas Jungtinių Tautų studentų klubas

Studentus prisijungti kviečia universitete įkurtas Jungtinių Tautų studentų klubas (JTSK) – organizacija, siekianti didinti studentų domėjimąsi ir dalyvavimą politiniame gyvenime, puoselėti toleranciją ir žmogaus teises.

„Esame įsitikinę, kad geriausias būdas sėkmingai skleisti žinią apie žmogaus teises, darnų vystymąsi ir taiką priklauso nuo ateities kartos. Švietimas yra privalomas. Mūsų organizacija leis jums pagerinti skirtingų tarptautinių platformų išmanymą ir įgyti praktinės patirties simuliacinėse programose, kurios suteiks platesnį kontekstą žinioms apie Jungtines Tautas ir žmogaus teises“, – pristatydamas organizaciją sakė jos prezidentas Muhammet Nas.

Pasak klubo vadovo, JTSK nėra tik politikos mokslų organizacija – jos nariai įsitikinę, kad taikos palaikymas priklauso ne vien nuo politikų ir pasaulį pakeisti gali kiekvienas jaunas žmogus.

Prašymus tapti klubo nariais gali teikti dieninių studijų VDU studentai.

Daugiau informacijos