Universitete – filmo apie branduolinį saugumą peržiūra

Kovo 5 d., pirmadienį, 16 val. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44–302) vyks filmo „Į amžinybę“ („Into Eternity“) peržiūra ir diskusija kartu su nevyriausybinėmis aplinkosauginėmis organizacijomis.

Danų režisieriaus Michaelo Madseno dokumentinis filmas „Into Eternity“ pasitelkia kvapą gniaužiančius vaizdus, menišką žvilgsnį į atominės energetikos paliekamus pėdsakus Žemėje, siekiant atkreipti dėmesį į radioaktyvių atliekų problemą. Filme pasakojama apie unikalią Suomijoje esančią saugyklą po žeme, kurioje kaupiamos branduolinės atliekos bus saugomos artimiausius 100 000 metų, kol taps nepavojingos.

Filmo peržiūroje dalyvaus nevyriausybinė aplinkosauginė organizacija „Žaliosios politikos institutas“ ir bendrija „Atgaja“.

Maloniai kviečiame dalyvauti.