Universitete diskutuos apie meninio ugdymo realijas ir plėtros perspektyvas

Balandžio 20 dieną Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje (V. Čepinskio g. 5) vyks tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Meninio ugdymo realijos ir plėtros perspektyvos“.

Konferencijos trukmė – 8 val. Pranešėjai ir konferencijos dalyviai kviečiami registruotis užpildant dalyvio anketą, kurią organizatoriai prašo atsiųsti el. paštu ugdymas@ma.vdu.lt iki 2012 m. sausio 30 d.

Reikalavimus atitinkančių straipsnių organizatoriai lauks el. paštu ugdymas@ma.vdu.lt iki 2012 m. kovo 1 d. Konferencijos „Meninio ugdymo realijos ir plėtros perspektyvos“ reikalavimus spausdinamiems straipsniams rasite čia.

Dalyviams ir pranešėjams bus išduodami dalyvavimą patvirtinantys pažymėjimai. Daugiau informacijos apie konferenciją teikiama el. paštu ugdymas@ma.vdu.lt.

Konferencijos mokslinis komitetas: doc. dr. Daiva Bukantaitė, prof. Vaiva Zuzevičiūtė, doc. dr. Saulius Gerulis, doc. dr. Rūta Girdzijauskienė, prof. Milan Pol, doc. dr. Anna Liduma, prof. Ausma Spona, dr. Kristi Koiv ir doc. Zita Bružaitė.

Organizacinis konferencijos komitetas: lekt. Natalija Gačečiladzė, lekt. Jolanta Bernotaitienė, lekt. Dainora Merčaitytė, Aušrinė Balčiūnienė, Greta Stasytienė, Rita Bieliauskaitė, Viktorija Veršinina, Maja Alfavickaja ir Margarita Garmutė.

Preliminarią konferencijos programą rasite čia.