Universitete diskutuos apie Europą ir Europos Sąjungą

Balandžio 18 d., pirmadienį, VDU Istorijos menėje (K. Donelaičio g. 58, I a.) Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas drauge su Paryžiaus Sorbonos universitetu surengs jungtinį seminarą-apskritojo stalo diskusiją „Europos Sąjunga = Europa?“.

Šis seminaras skirtas aptarti Europos ir Europos Sąjungos ribas bei apsvarstyti Europos / Europos Sąjungos centro klausimą.  Renginyje bus bandoma atsakyti, kur Europos kontekste yra Lietuva ir Prancūzija, kokią įtaką jų vykdomai politikai ir tarpusavio santykiams turi vieta Europoje ar Europos Sąjungoje.

Diskusijoje dalyvaus ne tik VDU studentai, bet ir svečiai iš Paryžiaus Sorbonos universiteto. Atidarymo sesijoje kalbės universiteto Viešųjų ryšių prorektorė prof. Auksė Balčytienė ir Europos komisijos atstovė Lietuvoje Marlene Chereau.

Seminaras vyks anglų ir prancūzų kalbomis nuo 10 val. iki 15 val. 30 min.

Renginio programa (anglų kalba)