Universitetas padėkojo Studentų atstovybės prezidentams

Lapkričio 26-ąją universiteto rektorate vyko susitikimas su buvusiais Studentų atstovybės prezidentais ir dabartiniu jos vadovu Justinu Petkumi.

Renginio metu VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka padėkojo susirinkusiems už universitetui skirtą laiką, pasidžiaugė, kad ir išėjusieji nepamiršta VDU, ir pakvietė toliau palaikyti ryšius.

„Visiems labai dėkojame už laiką, praleistą universitete. Lai sidabro medalis primena įsipareigojimus – kad būti prezidentu yra ne šiaip sau, laikinai, o visam laikui”, – sakė rektorius.

Susitikime su Studentų atstovybės prezidentais dalyvavo VDU rektorius prof. Z. Lydeka, Viešųjų ryšių prorektorė prof. Auksė Balčytienė, Studijų prorektorius doc. dr. Kęstutis Šidlauskas, Kokybės ir strategijos tarnybos vadovė dr. Rita Bendaravičienė.

Svečiai universitete prie jaukaus vaišių stalo susipažino su VDU pastarųjų dienų aktualijomis, artėjančiais renginiais. Neformalaus pokalbio dalyviai pasidalino mintimis apie studijas, laisvuosius menus, absolventų svarbą savo universitetui.

„Absolventai yra tikrieji universiteto ambasadoriai. Tie, kuriems čia buvo gera, prisimena VDU. Dalis jų aktyviai dalyvauja studijų procese, gynimuose, praktikų siūlyme ir t. t. Ketiname ir toliau aktyviai skatinti absolventų sugrįžimą į universitetą“, – paaiškino prof. Z. Lydeka.

Viešųjų ryšių prorektorė prof. Auksė Balčytienė Studentų atstovybės prezidentams pristatė lapkričio 28 d. vykusius absolventams skirtus renginius – paskaitą-diskusiją apie modernias lietuviškumo formas, VDU aukcioną, kuriame buvo renkamos lėšos Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekai-muziejui, svečių iš Mongolijos koncertą. „Mes labai daug skubame, blaškomės, sprendžiame „degančius klausimus“. Šis pašnekesys lyg nedidelis stabtelėjimas – norisi pajusti laiko tekėjimą, pamąstyti“, – penktadienio diskusiją pristatė prorektorė.

Pasak prof. A. Balčytienės, bendradarbiavimas su VDU, ryšių palaikymas absolventams yra galimybė grąžinti savotišką skolą. „Universitetas yra dėkingas savo absolventams, bet manau, kad mes visi, praleidę šiek tiek laiko universitete, labai daug gauname, ir kiekvienas nešiojamės tam tikras skolas, kurias galime atiduoti kažką sukurdami ar pasiūlydami – galbūt kokią iniciatyvą, stipendiją, kūrybinį projektą“, – sakė profesorė.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@mkt.vdu.lt) fotoreportažą.