Universitetas kviečia į šventinius diplomų įteikimo renginius

Kovo 4–5 d. bus įteikti diplomai Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos, Politikos mokslų ir diplomatijos, Gamtos mokslų, Informatikos, Katalikų teologijos, Socialinių mokslų ir Menų fakulteto studentams.

Kovo 4 d.

10 val. CR Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) – Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentams.
10 val. Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) – Katalikų teologijos fakulteto studentams.

12 val. Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) – Socialinių mokslų fakulteto studentams.
12 val. Menų galerijoje „101“ (Laisvės al. 53) – Menų fakulteto studentams.

15 val. Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) – Gamtos mokslų fakulteto ir Informatikos fakulteto studentams.

Kovo 5 d.

12 val. CR Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) – Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto studentams.

Maloniai kviečiame dalyvauti.