Universitetas kviečia į diplomų įteikimo renginius

Birželio 19–21 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas kviečia dalyvauti šventiniuose diplomų įteikimo renginiuose.

Kaip ir kasmet, naujieji absolventai pasidalins šios ypatingos progos džiaugsmu su visais šventės dalyviais ir šiltai atsisveikins su savo Alma Mater. Diplomai bus įteikti visų devynių VDU fakultetų ir Muzikos akademijos absolventams.

Šiemet VDU studijas iš viso baigė 1848 absolventai: 1252 jų – pirmosios pakopos, 543 – antrosios, 53 – laipsnio nesuteikiančias studijas. Nuo universiteto atkūrimo 1989 m., iš viso VDU fakultetai jau išlydėjo net 25618 absolventus. Ypač išaugo gretutinių studijų populiarumas: 2012 m. gretutinių studijų baigimo pažymėjimus gaus 40 VDU absolventų, o šiuo metu gretutines studijų programas universitete pasirinkę net 400 studentų.

Šventinius renginius tradiciškai pradės šv. Mišios, vyksiančios birželio 19 d., antradienį, 9 val., Kauno Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1).

Tą pačią dieną prasidės ir diplomų įteikimai: Kauno valstybinės filharmonijos Didžiojoje salėje (L. Sapiegos g. 5) 10 val. vyks Ekonomikos ir vadybos fakulteto bakalauro studijų absolventų šventė, o 12 val. ten pat su VDU bendruomene atsisveikins šio fakulteto magistrantūros ir neakivaizdinių bakalauro studijų absolventai. 14 val. toje pačioje salėje iškilmingai studijų laikotarpį pabaigs Muzikos akademijos absolventai, o 16.30 val. – ir baigusieji Gamtos mokslų fakultetą. Diplomai Teisės fakulteto absolventams bus įteikti 15 val., VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7).

Birželio 20 d. Kauno valstybinės filharmonijos Didžiojoje salėje rinksis Socialinių mokslų fakulteto absolventai. 10 val. džiaugsmingą šventę čia sutiks Karjeros ir profesinio konsultavimo, Sociologijos bakalauro studijų; Kultūrinių grupių studijų, Socialinės antropologijos, Švietimo vadybos, Taikomosios sociologijos magistrantūros studijų bei Pedagogikos ištęstinių studijų absolventai. Nuo 12 val. ten pat įsimintinomis akimirkomis džiaugsis ir baigusieji Psichologijos bakalauro bei Mokyklinės, Organizacinės ir Sveikatos psichologijos magistrantūros studijas, o 14 val. – ir Socialinio darbo bakalauro bei magistro studijų absolventai. VDU renginius filharmonijoje tą dieną vainikuos diplomų įteikimai Informatikos fakulteto bakalauro ir magistro studijų absolventams, prasidėsiantys 16 val. Tuo tarpu VDU Didžiojoje auloje 14 val. gražią šventę minės naujieji Menų fakulteto bakalauro ir magistrantūros absolventai.

Paskutiniąją diplomų įteikimų dieną, birželio 21 d., dauguma renginių vėl vyks Kauno valstybinėje filharmonijoje. Čia, Didžiojoje salėje, pirmieji švęs Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto absolventai: 10 val. sveikinimų ir linkėjimų klausysis bakalauro, o 12 val. – magistrantūros studijų absolventai.

Likusią šventės dalį filharmonijoje minės Humanitarinių mokslų fakulteto studentai. 14 val. čia diplomai bus įteikti Lietuvių, Anglų, Prancūzų filologijos, Vokiečių kalbos ir kultūros bakalauro bei Taikomosios anglų kalbotyros, Taikomosios lietuvių kalbotyros, Literatūros ir spaudos bei Verslo komunikacijos vokiečių kalba magistrantūros studijų absolventams. 16 val. filharmonijoje taip pat bus pasveikinti Etnologijos, Filosofijos, Istorijos bakalauro studijų, Lyginamųjų kultūrų studijų, Lietuvos istorijos, Migracijos politikos ir lietuvių diasporos istorijos ir Praktinės filosofijos magistrantūros studijų absolventai. Katalikų teologijos fakulteto bakalauro ir magistrantūros studijų absolventams diplomai bus įteikti 12 val., VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7).

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Šventiniai diplomų įteikimo VDU absolventams renginiai

Daugiau informacijos teikia:
Rimutė Kunigonienė