Tyrinės ryšius tarp krikščionių pasaulio ir Rytų Azijos

VDU Azijos studijų centras kartu su Filosofijos katedra ir Katalikų teologijos fakultetu kviečia visus dalyvauti tarptautinėje tarpdisciplininėje mokslinėje konferencijoje „Christian World and East Asian Traditions: Symbols, Concepts, Practices“, kuri vyks rugsėjo 18–20 d. VDU didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7).

Konferencijoje dalyvaus įvairių disciplinų tyrėjai, besidomintys ryšiais tarp krikščioniškojo pasaulio ir Rytų Azijos šalių žvelgiant iš įvairiausių perspektyvų: filosofijos, religijotyros, socialinių ir politinių mokslų, literatūros, menų. Konferencijos metu pranešimus skaitys Kinijos, Taivano, P. Korėjos, Italijos, Lenkijos, Latvijos bei Lietuvos universitetų mokslininkai. Į konferenciją kviečiami visi, besidomintys regiono ypatybėmis – klausytis pranešimų, dalyvauti diskusijose arba tiesiog plėsti žinias apie kultūrų sąveiką šiuolaikinio pasaulio kontekste.

Konferencijos tvarkaraštis (gali keistis)