Turi klausimų? Susisiek su VDU Studentų atstovybe per „Skype”

Nuo šiol iškilusius klausimus VDU Studentų atstovybei (VDU SA) universiteto bendruomenė galės pateikti ir per „Skype" programą.

Visi, turintys klausimų dėl stipendijų, bendrabučių, o galbūt problemų, kurias galėtų padėti išspręsti VDU SA nariai, gali nedvejodami rašyti ir tikėtis pagalbos. Taip pat visada laukiami tie, kurie turi savo idėjų, pasiūlymų ar norėtų prisidėti prie akademinės bendruomenės gerbūvio kūrimo.

„Sukurti VDU SA skype buvo jos prezidento Donato Juodpusio idėja. Dabar visi universiteto studentai turės galimybę gauti atsakymus į rūpimus klausimus net neišėję iš namų. Juk ne visi kartais turi laiko ar galimybę ateiti į atstovybę, paskambinti, todėl ši nauja iniciatyva tikrai bus naudinga“, – įsitikinusi studentų atstovybės viceprezidentė Justina Dukauskaitė.

VDU SA misija – siekti VDU studentų gerovės, atstovaujant jų interesams vietiniame, nacionaliniame ir tarptautiniame lygmenyje. Atstovybės nariai tikisi, jog studentai bus aktyvūs, drąsiai klaus, reikš savo nuomonę, dalinsis naujomis idėjomis. Į visus klausimus bus siekiama atsakyti operatyviai, išsamiai ir tiksliai.

Oficialus VDU SA „Skype" vartotojo vardas: vdustudentuatstovybe.