Trečiakursis Paulius Baltokas – VDU SA prezidentas

Kovo 22d. įvyko Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės rinkiminė-ataskaitinė konferencija. Jos metu buvo pristatytos VDU Studentų atstovybės metinės veiklos ir finansinės ataskaitos, patvirtinta Valdybos bei revizijos komisijos sudėtis ir patvirtintas naujasis VDU SA prezidentas.

Tapti Studentų atstovybės prezidentu išreiškė norą tik vienas kandidatas – viešojo administravimo trečiakursis Paulius Baltokas. Jis pristatė savo veiklos programą, kurios pagrindinis šūkis – „Studentų atstovybė – studentams“. Fakultetų atstovų susirinkimo (FAS) balsų dauguma šis kandidatas buvo patvirtintas. Paulius Baltokas prezidento pareigas perėmė iš Donato Juodpusio, kuris jas ėjo dvi kadencijas.

„Kadencijos metu didžiausią dėmesį skirsiu akademinių ir socialinių bei ryšių su visuomene sritims. Taip pat planuoju daugiau kalbėtis su studentais, išklausyti jų pasiūlymus, nusiskundimus, idėjas. Tikiuosi, jog su savo komandos pagalba man pavyks visa tai įgyvendinti“, – iškart po rinkimų kalbėjo Paulius Baltokas.

VDU Studentų atstovybė – tai nuo 1994 m. metų gyvuojanti organizacija. Per šiuos metus daugybę kartų keitėsi jos nariai, gyvenimo situacija, tačiau organizacijos misija – siekti VDU studentų gerovės, atstovaujant jų interesus vietiniame, nacionaliniame ir tarptautiniame lygmenyje nepakito.