Trečiadieniais – gyvos muzikos popietės prie „VDU@Vero Cafe“ (ATNAUJINTA 04.23)

VDU Studentų atstovybė ir „Vero Cafe“ skelbia pavasario sezono atidarymą ir kviečia į gyvos muzikos popiečių ciklą: visą pavasarį, kiekvieną trečiadienį, šalia „Vero Cafe@VDU“ universiteto bendruomenė gryname ore galės mėgautis gyva muzika ir kava. Muzikiniai trečiadieniai tęsiasi balandžio 25 d. – šį kartą 15–17 val. gaivaus vėjo gūsius atneš nu-disco atlikėjai, duetas Martin & McFly.

„Vero Cafe“ kiekvienam apsilankiusiam kavinėje žada nuolaidas gėrimams, o VDU Studentų atstovybė – puikią nuotaiką ir gyvos muzikos garsus. Studentams tai bus galimybė šauniai praleisti laiką tarp paskaitų bei susipažinti su mažiau žinomomis studentiškomis grupėmis ir atlikėjais – pastarieji savo kūryba ir talentu sieks parodyti, kad yra verti jūsų dėmesio.

VDU Studentų atstovybė kviečia atlikėjus ir grupes dalyvauti VDU gyvos muzikos popietėse: jei norite VDU pavasarį nuspalvinti savo muzikos garsais, parašykite laišką kk@sa.vdu.lt ir prisijunkite prie mūsų.

Maloniai kviečiame dalyvauti. Renginio laikas kitomis savaitėmis gali keistis.