Tradicinio VDU bendrabučių mūšio tema šiemet – kazino

Balandžio 26 d., ketvirtadienį, 20 val., klube „Siena“ (Laisvės al. 93) vyks kasmetinės Vytauto Didžiojo universiteto bendrabučių varžybos – „Barakų mūšis“, kuriame susivienijusi „Taikos“ ir „Karo“ bendrabučių komanda susigrums su „Baltijos“ studentais. Organizatoriai žada kokybišką, smagų renginį, kuriame kviečiama dalyvauti visa VDU bendruomenė.

Pernai vykusias varžybas laimėjusio „Taikos“ bendrabučio komanda bandys apginti titulą ir šiemet, suvienijusi jėgas drauge su naujuoju bendrabučiu „Karas“, kuriam tai bus pirmųjų metų krikštas. Šis senbuvio ir naujoko tandemas įgis Levo Tolstojaus epinio romano „Karas ir taika“ pavadinimą. Varžybių rengėjai pažymėjo, kad „Baltija“, nors ir praradusi namų pranašumą, kyla į kovą ir kooperuoja net ir tarptautines savo „legionierių“ pajėgas.

Sakoma, kad tikrąjį kovos ir azarto skonį pajuntama tik atsisėdus prie kazino ruletės, todėl neatsitiktinai šių metų kovoms pasirinkta tema „Kazino“. Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad sunkiausios varžytuvės yra ne fizinės, o psichologinės. Renginio metu vyksianti draugiška kova turėtų palikti įspūdžių visiems ateinantiems metams, todėl visi labai kviečiami ateiti palaikyti savo draugus, kolegas, kambariokus. Po mūšio laukia garantuotai linksmas „after party“ su grupe Jama&W.

Daugiau informacijos galima rasti socialiniame tinkle „Facebook“.

Renginio plakatas

Kviečiame žiūrėti reklaminį renginio videoklipą.