Tradiciniame „V2“ renginyje – apdovanojimai ir talentų pasirodymai

Kovo 8 d., ketvirtadienį, 18 val. „Alfa“ salėje (K. Donelaičio g. 27) vyks tradicinis renginys „V2“, skirtas tik VDU bendruomenei. Kasmet Studentų atstovybės organizuojamame renginyje bus įteikti specialūs apdovanojimai, o savo talentus demonstruos ne tik studentai, bet ir dėstytojai. Vakaro vinimi taps „M.A.M.A.“ apdovanojimų laureatai, geriausia Lietuvos roko grupė – „Freaks on Floor“.

VDU Studentų atstovybė kviečia universiteto bendruomenės narius ne tik dalyvauti „V2“, bet ir patiems išrinkti būsimų apdovanojimų nominantus. Tarp šiemet teikiamų aštuonių nominacijų siūloma apdovanoti dėstytojus, kurie surenka sausakimšas auditorijas, yra geranoriški studentams, taip pat geriausią dėstytoją, atvykusį iš užsienio bei tik nuo šių studijų metų pradėjusį darbą VDU. Ne ką mažiau intriguoja ir universiteto metų poros, džiugesio, įvykio bei projekto ar renginio nominacijos.

Balsuoti galima čia iki kovo 5 dienos.

Renginio metu savo talentus galės demonstruoti VDU studentai ir dėstytojai. Visi norintys pasinaudoti šia proga prašomi registruotis el. paštu kk@sa.vdu.lt iki kovo 4 d., nurodant savo vardą, pavardę, amžių, studijų kryptį, fakultetą, kursą ir trumpą talento/pasirodymo aprašymą. Informacija apie tai, kada ir kur vyks atranka, bus atsiųsta el. paštu.

„V2“ renginys yra nemokamas, tačiau skirtas tik VDU bendruomenės nariams, todėl būtina su savimi turėti LSP arba darbuotojo pažymėjimą.