Tradicijos tęsiasi – „V2“ jau skaičiuoja dešimtus metus

2086

Kovo 5 d., 18 val., VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks jubiliejiniai, jau dešimtieji tradiciniai VDU bendruomenės apdovanojimai „V2“, kuriuose šiemet dalyvaus muzikantas, laidų vedėjas Jurgis Didžiulis.

VDU Studentų atstovybė jau devynerius metus vykdo gražią tradiciją pagerbti labiausiai nusipelniusius, didžiausią studentų skaičių sutraukiančius bei labiausiai mylimus dėstytojus pavasarį vykstančiame renginyje kodiniu pavadinimu „V2“. Šiame VDU bendruomenei skirtame vakare apdovanojamas ir geriausias metų renginys, studentiškiausia organizacija, metų frazė bei įvykis ir kitos įsimintiniausios akimirkos.

Tačiau tai nėra vien nominacijų vakaras, kadangi renginio metu galima išvysti talentingiausius universiteto studentus, darbuotojus ir netgi dėstytojus, norinčius su bendruomene pasidalinti savo dainavimo, muzikiniais ar šokio sugebėjimais. Na, o kad renginys būtų dar įsimintinesnis, vakarą užbaigia VDU Studentų atstovybės dovanojamas garsiausių Lietuvos muzikos grupių pasirodymas.

Praėjusiais metais „V2“ dalyviai galėjo išvysti „Viduramžių pasiuntinių“ klubui priklausančių studentų pasirodymą, pasidžiaugti nuostabiais studentų balsais, pasiklausyti dainų japonų bei ispanų kalbomis. Talentingų šokėjų irgi netrūko, o prie studentų prisidėjo ir dėstytojas Marius Pinigis, parodęs žiūrovus sužavėjusią šiuolaikinio šokio miniatiūrą. Puikią nuotaiką palaikė ir renginį vainikavo dainuojančių mimų grupė „Neteisėtai padaryti“.

Pasak pagrindinės renginio „V2“ koordinatorės Agnės, šių metų talentų ir nominacijų vakaras numatomas rengti kovo 5 d. Kadangi  tai bus jau dešimtasis, jubiliejinis renginys, organizatorė tikina, kad dalyviai sulauks naujovių bei tikrai įsimintino vakaro, skirto VDU bendruomenės nariams.

Renginio plakatas