Tinklalapyje sukurtas skyrius apie ASU, LEU ir VDU integraciją

Sausio 13 d. Lietuvos Respublikos Seimas pritarė, Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuvos edukologijos universitetas ir Aleksandro Stulginskio universitetas reorganizuojami sujungimo būdu į plačios aprėpties  Vytauto Didžiojo  universitetą, vykdantį mokslinius tyrimus ir studijas humanitarinių, socialinių, fizinių, menų, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslų srityse.

VDU siekdamas informuoti bendruomenę ir visuomenę apie reorganizacijos procesą, jau nuveiktus darbus ir tolimesnius planus – sukūrė universiteto internetinėje svetainėje skyrių „ASU, LEU ir VDU integracija“, kur nuolat bus pildoma ir atnaujinama informacija.

Tikimasi, kad tai padės universiteto bendruomenei bei visuomenei aiškiau suprasti universitetų reorganizacijos ir integracijos eigą.

Daugiau informacijos apie ASU, LEU ir VDU integraciją.