„Tikėjimas ir mokslas“ – požiūrių susitikimo šventė

2030

Kovo 15 d., penktadienį, VDU Didžiojoje auloje vyko moksleivių darbų konkurso „Tikėjimas ir mokslas“ finalas.

VDU Katalikų teologijos fakultetas jau trečius metus iš eilės surengė respublikinį kūrybinių-mokslinių darbų konkursą 9–12 klasių moksleiviams „Tikėjimas ir mokslas – du sparnai kilti į šviesą“. Konkurso tikslas – skatinti vyresniųjų klasių mokinius gilintis į mokslo ir krikščioniškojo tikėjimo sąsajas. Pirmųjų trijų vietų laureatai galėjo rinktis piniginę premiją arba apmokamą kelionės į jaunimo susitikimą Taizé kainos dalį.

Katalikų teologijos fakulteto dekanas, komisijos narys doc. Benas Ulevičius pasidžiaugė, kad renginys buvo sėkmingas ir vyko įkvepiančioje aplinkoje. „Katalikų teologijos fakultete visada pabrėžiame, kad brandžiai pasaulėžiūrai svarbu ne apsiriboti viena perspektyva, o sieti skirtingus požiūrio laukus. Čia ir vyko tokia tų požiūrių susitikimo šventė“, – sakė doc. B. Ulevičius.

Kviečiame žiūrėti Kristijono Jakubsono (k.jakubsonas@vkt.vdu.lt) videoreportažą.