„Thermo Fisher Scientific“ stipendijos VDU studentams

Įmonės „Thermo Fisher Scientific“ Vilniaus padalinys paskyrė keturias vardines stipendijas VDU studentams, kurie laimėjo konkursą bendrovėje rengti pirmosios arba antrosios studijų pakopos baigiamuosius darbus.

Bendradarbiaudama su VDU, didžiausia mokslinių technologijų bendrovė pasaulyje „Thermo Fisher Scientific“ paskyrė stipendijas geriausiems Gamtos mokslų fakulteto studentams: III kurso bakalaurantams Andriui Kočevui, Editai Elijošiūtei ir Edvinui Grauželiui (po 3330 Lt) bei I kurso magistrantei Dovilei Rancaitei (6120 Lt). Stipendija bus mokama lygiomis dalimis kas mėnesį iki 2013 m. birželio.

„Thermo Fisher Scientific“ vardinės stipendijos skiriamos VDU studentams, studijuojantiems su biotechnologijomis ar „Thermo Fisher Scientific“ Vilniaus padalinio veikla susijusius mokslus ir kryptingai gilinantiems šių sričių žinias. Konkurse išrenkami gabiausi ir labiausiai motyvuoti studentai, kuriems stipendijos teikiamos kaip paskatinimas dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir siekti karjeros.

Stipendijos laimėtojus išrinkusios komisijos susirinkimo pirmininkas – Arvydas Lubys. Susirinkime dalyvavo komisijos nariai: VDU Gamtos mokslų fakulteto dekanas prof. Algimantas Paulauskas, VDU Biochemijos ir biotechnologijų katedros vedėjas prof. Rimantas Daugelavičius bei „Thermo Fisher Scientific“ Vilniaus padalinio atstovai Arvydas Lubys, Daiva Lubinskaitė-Trainauskienė ir Remigijus Skirgaila.

„Thermo Fisher Scientific“ (JAV) yra didžiausia mokslinių technologijų įmonė pasaulyje, tiekianti medicininę įrangą, reagentus, vartojimo reikmenis, tyrimų programinę įrangą ir kitas prekes bei paslaugas. Vilniuje įsikūrusiame naujame įmonės padalinyje veikia Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centras, gyvybės mokslų tyrimų laboratorijos. Naujajame centre tiekiami molekulinės, baltymų ir ląstelių biologijos produktai.