Televizijos vadovas diskutuos apie objektyvią ir subjektyvią žurnalistiką

Kovo 18 d., penktadienį, 18 val. VDU radijas kvies į Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetą (Gedimino g. 44–203), kur vyks žurnalisto, laidų vedėjo, prodiuserio Edmundo Jakilaičio paskaita „Tarp objektyvumo ir subjektyvumo“.

Lietuvos ryto televizijos vadovas susirinkusiesiems pasakos apie žurnalistinio darbo principus, dabartinę žiniasklaidos padėtį, atskleis savo nuomonę, ar šiuolaikiniame pasaulyje gali egzistuoti objektyvi žiniasklaida.

Po paskaitos vyks diskusija žiniasklaidos objektyvumo ir subjektyvumo klausimais.

Vasario 22d. VDU radijas kvietė į diskusiją su Lietuvos Žurnalistų sąjungos (LŽS) pirmininku Dainiumi Radzevičiumi tema „Žurnalistika – tarp verslo ir etikos“. Plačiau kviečiame skaityti čia.