Teatro klubo nariai dalyvaus festivalyje „Nerk į teatrą“

Vasario 21-26 d. vyks Kauno valstybinio dramos teatro festivalis „Nerk į Teatrą“, leisiantis VDU Teatrologijos katedros  „Teatro klubo“ nariams pasitreniruoti ir visapusiškai pasiruošti aktorystės meno iššūkiams. Festivalis „Nerk į teatrą" siekia suteikti galimybę pažvelgti į teatrą iš kitos, užkulisinės, pusės.

VDU Teatrologijos katedros „Teatro klubas“, bendradarbiaudamas su Kauno valstybiniu dramos teatru, gavo puikią galimybę pasinerti į teatrą ir stebėti akademinius studentų spektaklius – vieną iš festivalio sudedamųjų dalių. Teatro klubo nariai, vykdydami tęstinį projektą „Teatro tiltai: dialogas tarp suvokėjo ir kūrėjo“, buria „focus“ grupes, kurios ne tik stebės J. Vaitkaus, G. Varno, V. Masalskio ir kt. menininkų studentų kursų spektaklius, bet ir rengs diskusijas, ruoš straipsnius bei gilinsis į jaunojo menininko problemas šiuolaikiniame teatre.

Festivalio metu taip pat veiks kūrybinės dirbtuvės, kuriose bus galima išbandyti kostiumų, dekoracijų, butaforijos sukūrimo ir pagaminimo procesą. Norintieji geriau pažinti teatro pastatų kompleksą ir teatro istoriją, galės dalyvauti ekskursijose „TEATRO ERDVĖS“.

Šis festivalis – tai vienas iš Kauno dramos teatro 90-ųjų metinių minėjimui skirtų renginių.

Daugiau informacijos – festivalio tinklalapyje.