Tarptautinių ryšių tarnybos vadovė lankėsi P. Afrikoje

Vasario 15-18 d. Johanesburge ir Keiptaune (Pietų Afrikos Respublika) vyko Europos Komisijos organizuota studijų Europoje mugė, kurioje dalyvavo ir VDU Tarptautinių ryšių tarnybos direktorė Zinaida Baltrėnienė.

Mugėje Europos Sąjungos šalių aukštosios mokyklos supažindino Pietų Afrikos studentus su galimybėmis studijuoti Europoje. VDU ir kitų šalies universitetų bei Švietimo mainų paramos fondo atstovai renginyje pristatė Lietuvos aukštąjį mokslą. Šalies stendus mugėje aplankė ir Lietuvos ambasadorė Pietų Afrikos Respublikoje Sigutė Jakštonytė.

Renginio metu VDU Tarptautinių ryšių tarnybos direktorė Z. Baltrėnienė ir kiti Lietuvos bei Pietų Afrikos universitetų atstovai turėjo puikią galimybę užmegzti akademinius ryšius bei susitarti dėl tolimesnio akademinio bendradarbiavimo. Ambasados darbuotojai talkino atstovams iš Lietuvos organizuojant susitikimus su Pretorijos universitetu, Pietų Afrikos universitetu bei Vakarinio iškyšulio universitetu.