Tarptautinėje studentų konferencijoje – apie nepriklausomą Lietuvą ir globalų pasaulį

1946

Balandžio 14 d., trečiadienį, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas kviečia į kasmetinę mokslinę studentų konferenciją „Nepriklausoma Lietuva ir globalus pasaulis“, kuri organizuojama jau ketvirtąjį kartą.

Kadangi konferencija skirta atkurtosios Lietuvos nepriklausomybės dvidešimtmečiui paminėti, jos metu bus siekiama atsakyti į klausimus, ko Lietuva pasiekė per šį laikotarpį, kokie iššūkiai jos laukia santykiuose su kaimynais, šalimis partnerėmis, taip pat – koks jos vaidmuo šiandieniniame globaliame pasaulyje.

Konferencijoje pranešimus tarptautinių santykių, užsienio politikos, saugumo politikos, vidaus politikos, demokratizacijos ir žmogaus teisių, politinių partijų, žiniasklaidos, visuomenės ir politikos temomis skaitys mokslininkai ir studentai.

Daugiau informacijos rasite konferencijos programoje.