Tarptautinėje konferencijoje – apie vadybos horizontus

Rugsėjo 26–28 d. VDU vyks 12-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Vadybos horizontai besikeičiančioje ekonominėje aplinkoje: vizijos ir iššūkiai“. Registruotis ir siųsti pranešimus konferencijai galima iki gegužės 15 d.

Konferenciją kas dvejus metus organizuoja VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas, Europos vadybos asociacija ir Baltijos vadybos institutas. Jos tikslas – išanalizuoti, įvertinti ir aptarti šiuolaikinio organizacijos vystymo būdus ir metodus.

Dalyviams ši konferencija leis susipažinti ir geriau suprasti ateities organizacijų vystymo procesus bei tendencijas, įsisavinti organizacines procedūras šiuolaikinėje organizacijoje ir t. t. Dalyviai iš įvairių pasaulio šalių galės apsikeisti idėjomis ir patirtimis bei pasinaudoti tolesnio profesinio bendradarbiavimo galimybėmis.

Registracija dalyvavimui (įskaitant mokestį) vyksta iki gegužės 15 d. Pranešimus konferencijai galima siųsti el. paštu a.ganusauskaite@evf.vdu.lt taip pat iki gegužės 15 d.

Pranešimai bus skelbiami specialiame konferencijos moksliniame leidinyje arba viename iš šių mokslinių žurnalų – „Management of Organizations: Systematic Research“ arba „Applied Economics: Systematic Research“.

Daugiau informacijos galima rasti konferencijos tinklalapyje.