Tarptautinę studentų dieną tapk VDU rektoriumi!

Vytauto Didžiojo universiteto administracija ir Studentų atstovybė lapkričio 17-ąją Tarptautinės studentų dienos proga jau ketvirtus metus iš eilės suteikia unikalią galimybę vienai dienai tapti VDU rektoriumi.

Šią dieną universitete vyks įvairūs renginiai ir pasirodymai, o didžiausio dėmesio sulauks rektoriaus bei mokslo, plėtros, studijų ir viešųjų ryšių prorektorių vietas užėmę atstovai.

„Studentiškas Rektorius – unikalus VDU administracijos ir VDU SA projektas, leidžiantis ne tik pažinti universitetą iš vidaus, bet ir vieną dieną jį valdyti. Tai puiki proga suprasti universiteto veikimo mechanizmus, atpažinti Rektoriaus ir Prorektorių atliekamus darbus ir taip universitetą pamatyti iš administracijos pusės. Šis projektas – tai puiki vieta Jūsų idėjoms ir siūlymams gerinti universiteto veiklą, išryškinti jūsų matomus trūkumus bei tobulinti universiteto studijų procesą,“ – jau tradicija tapusia iniciatyva džiaugėsi VDU Studentų atstovybės prezidentas Paulius Baltokas.

„Pabuvęs studentiškuoju Rektoriumi ne tik daug sužinojau apie universiteto administracijos darbą, bet ir turėjau galimybę iš tikro patirti, ką reiškia būti liberaliausio universiteto Lietuvoje dalimi. Visiems drąsiems ir nestovintiems vietoje žmonėms tai yra puiki galimybė sužinoti, kas slypi už raidžių VDU,“ – savo įspūdžiais dalinosi ir praeitų metų studentiškas rektorius Gediminas Šedbaras.

Visi, norintys vienai dienai pasijusti rektoriumi, turi būti pirmos pakopos trečio ir ketvirto kurso bei antros ir trečios pakopų studentai. Pretendentai turi atsiųsti savo siūlomą dienotvarkę, CV ir motyvacinį laišką bei pasiūlyti būsimos komandos narius – keturis bet kurio VDU kurso studentus Mokslo, Studijų, Plėtros, Viešųjų ryšių prorektorių pareigoms užimti. Anketas galite siųsti iki lapkričio 2 d., 17 val. el. paštu povilas.domarkas@fc.vdu.lt.

Lapkričio 3 d., 17 val., vyks atviras VDU SA Valdybos posėdis, kurio metu bus nutarta, kurie kandidatai bus įregistruoti į rinkimus. Visi VDU studentai galės tiesiogiai rinkti studentišką Rektorių lapkričio 14–15 d. VDU intraneto sistemoje „FirstClass“.