„Tandemo“ projektas leis iš arčiau pažinti kitataučius ir jų kultūrą

Lietuvius ir iš užsienio atvykusius studentus Erasmus Student Network VDU sekcijos nariai mentoriai kviečia dalyvauti „Tandemo“ projekte ir mokyti bei mokytis dominančios kalbos bei pažinti kitas kultūras.

„Tandemo“ projektas studentams leis neformaliai pačių studentų pasirinktoje erdvėje ir pasirinktu laiku bendrauti su kitataučiais VDU bendruomenės nariais ir pagal savo norus ir poreikius juos mokyti bei iš jų mokytis kitos kalbos, supažindinti su sava ir iš arčiau pažinti dominančią kultūrą.

Norintieji dalyvauti „Tandemo“ projekte kviečiami iki vasario 20 d. į organizatorius kreiptis el. paštu: tandem2010vmu@gmail.com

Daugiau informacijos rasite čia.