Švedijos ambasadorė susitiko su VDU bendruomene

Gegužės 15 d. Vytauto Didžiojo universitete lankėsi Švedijos ambasadorė Lietuvoje Cecilia Ruthström-Ruin. Vizito metu viešnia susitiko su universiteto rektoriumi, o Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete surengė paskaitą studentams apie tarptautinę užsienio politiką.

Susitikime su C. Ruthström-Ruin dalyvavo VDU rektorius prof. Zigmu Lydeka, Mokslo prorektorius prof. Juozas Augutis, Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanas prof. Šarūnas Liekis, Regionistikos katedros dėstytojas prof. Mindaugas Jurkynas, Tarptautinių ryšių tarnybos vadovė Zinaida Baltrėnienė ir Švedijos Karalystės garbės konsulė prof. Jurgita Grigienė.

Cecilia Ruthström-Ruin yra Švedijos Karalystės ambasadorė Lietuvoje. Diplomatė taip pat yra dirbusi Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo biure ir Švedijos ambasadoje Tokijuje, ji yra paskelbusi knygų ir straipsnių apie pabėgėlių politiką, žmogaus teises ir Japonijos politiką bei visuomenę.

Kviečiame žiūrėti Jono Petronio (j.petronis@vkt.vdu.lt) fotoreportažą.