Svečias iš Airijos pasakos apie savo šalies kultūrą Europos kontekste

Anglų filologijos katedra kviečia balandžio 6 d., trečiadienį, dalyvauti Dublino universiteto (Bill Clinton Institute, University of Dublin) mokslininko Gratano Linčo (Grattan Lynch) paskaitoje apie airių kultūrą Europos kontekste (Irish Culture in the European Context). Paskaita vyks nuo 11 val. K. Donelaičio g. 52–514.

Mokslininkas domisi tarptautinių santykių raida, pasaulio politika, Jungtinių tautų organizacijos (JTO) veikla, bei Europos Sąjungos (ES) struktūromis, o jo disertacijos tema – „XXI-ojo amžiaus imperijos“. Paskaita skirta anglų filologijos bakalauro studijų programos studentams, tačiau gali dalyvauti visi norintieji.