Svarstantiems, kur studijuoti – aukštųjų mokyklų mugė (VIDEO)

Kokią specialybę ir aukštąją mokyklą pasirinkti, kaip tinkamai pasiruošti egzaminams– šie ir panašūs klausimai neduoda ramybės daugeliui moksleivių. Padėti jiems virsti atsakymais turėtų  jau devintąjį kartą rengiama Aukštųjų mokyklų mugė.

Čia visų besidominčiųjų  lauks ir Vytauto Didžiojo universiteto komanda  – darbuotojai ir studentai, pasirengę suteikti išsamios informacijos apie VDU studijų programas, galimybes mokytis kalbų bei dalyvauti mainų programose su užsienio aukštosiomis mokyklomis. Universiteto stende bus galima rasti naujausių informacinių leidinių, skrajučių apie fakultetus, informacijos apie specialius VDU renginius moksleiviams – nemokamas konsultacijas, Moksleivių dieną.

Studijų mugė Vilniuje vyks vasario 4-6 dienomis Litexpo parodų centre (Laisvės pr. 5).

Parodos darbo laikas:
vasario 4 d. (ketvirtadienis) 11–19 val.
vasario 5 d. (penktadienis) 10–19 val.
vasario 6 d. (šeštadienis) 10–17 val.

Daugiau informacijos teikia:

VDU Studijų marketingo tarnyba