Svarbiausias bendruomenės vakaras – „V2“ apdovanojimai

Artėja kasmetinis, tradicija tapęs VDU bendruomenės apdovanojimų vakaras – „V2“. Šiais metais apdovanojimai bus įteikiami kovo 14 d. 18 val. VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28), kur nominacijas gaus, studentų manymu, labiausiai nusipelnę dėstytojai, studentiškos organizacijos, padaliniai, pasirodys universiteto kolektyvai. „V2“ vyks jau 12-ą kartą.

Organizatorė Viktorija Šaulytė sako, jog „V2“ – tai renginys, kuris suburia visą bendruomenę ir dovanoja pačias gražiausias akimirkas, turiningai praleistą laiką. Universitete svarbu išlaikyti tradicijas, o tai – viena jų“. Kalbėdama apie artėjantį renginį, organizatorė pridūrė, jog tikisi, kad po dešimtmečio, jai užsukus į universitetą, „V2“ vis dar džiugins bendruomenės narius ne tik apdovanojimais, bet ir tuo, jog universitete yra tiek daug nuostabių ir talentingų žmonių.

Tam, kad vakaras neprailgtų, VDU meniniai kolektyvai pasirengę džiuginti ir nustebinti savo pasirodymais, kuriuos režisuos Arūnas Žemaitaitis. Renginį ves – Egidijus Stancikas. Prieš apdovanojimus visų svečių lauks nemokami gėrimai ir užkandžiai.

Daugiau informacijos rasite čia.

Balsavimas jau prasidėjo.